..
Light&fast, czyli porady magazynu GÓRY dla każdego

98 | 79563
 
 
2011-10-23
Odsłon: 991
 

Nowości wydawnicze – Przewodnik po Rudawach

Pierwsza z nich to nowy przewodnik mojego dobrego przyjaciela Michała Kajcy. Jeden z najlepszych wspinaczy tradowych w Polsce, doskonały Instruktor PZA, niezłomny eksplorator i chyba aktualnie największy ekspert od Rudaw Janowickich i Sokolików, zrealizował dwój kilkuletni projekt jakim było wydanie przewodnika po Rudawach.

Wiele osób narzekało, że zapowiadany jeszcze przed rokiem przewodnik ciągle nie jest na rynku. Jednak każdy kto zna Micaja , wie że jest to perfekcjonista, dodatkowo, co pisałem wyżej zapalony eksplorator wiec w miarę postępów prac nad przewodnikiem, pracy przybywało, bo Michał odkrywał nowe skały! i wytyczał nowe linie.

Wato dodać, że w przewodniku z 2006 roku który jako pierwszy opisywał ten rejon znajdowało się około 200 dróg w nowym dróg tych jest ponad 900! W tym ponad 200 obitych to więcej niż w całym znanym rejonie Sokolików

Dodatkowo przewodnik jest wręcz kapitalnie wydany – myślę że dotychczas na polskim rynku żaden przewodnik nie został wydany na tym poziomie.

Wkrótce więcej na stronie goryonline.com

Zapraszam do zapoznania się z pozycją i zapraszam w Rudawy.

A Tobie Michał publicznie, szczerze dziękuje za kawał super dobrej roboty!

Pozdrawiam

m.

    

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 
greg 2012-01-13 10:59:04
Maćku podobnej klasy jest nowy przewodnik po rzędkach Darka Tima :))


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd